(044) 594-41-42
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 594-41-42
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Агентство нерухомості SV Realty

Агентство нерухомості SV Realty

Агентство нерухомості SV Realty (компанії SV Development) - Ваш надійний партнер і консультант - на даний момент є одним з найбільш успішних і професійних на ринку України.

Маючи потужну фінансову підгрунтям, агентство нерухомості SV Realty - управляє однією з кращих в Україні інформаційних баз з продажу нерухомості.

Спектр професійних ріелторських послуг, що пропонуються нашим агентством, дуже широкий: продаж, купівля та оренда квартир, угоди з землею і заміської нерухомістю, комплексний юридичний супровід проведених операцій.

Агентство нерухомості SV Realty і наші співробітники, спираючись на багаторічний досвід, готові у будь-який час надати вам безкоштовну консультацію: як правильно провести операцію з продажу (оренди) нерухомості в Україні, як правильно скласти договір, дати юридичні правові та практичні поради в сфері нерухомості.

На перше місце ми завжди ставили і ставимо побажання наших клієнтів.

Ми цінуємо свою репутацію і сподіваємося, що звернувшись до нас, Ви залишитеся нашим клієнтом на тривалий час, рекомендуючи наше агентство нерухомості своїм друзям і знайомим.

Один з основних принципів нашої роботи - це індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Агентство нерухомості SV Realty - наші переваги

  • Потужна інформаційна база
  • Єдина договірна база
  • Гнучка цінова політика
  • Висока оперативність обслуговування
  • Фінансова безпека угоди
  • Юридичний супровід на всіх етапах

Агентство нерухомості SV Realty гарантує фінансову безпеку і оперативність угоди, надає юридичні гарантії, а також повну координацію дій з партнерами по угоді: банками, страховиками, оцінювачами, контрагентами.

Агентство нерухомості SV Realty повністю супроводжує клієнта до моменту підписання акту передачі квартири (будинку, землі) від продавця покупцеві і вручення ключів.

В агентстві нерухомості SV Realty Ви зможете скористатися послугою, аналогів якої на ринку нерухомості не існує, як з точки зору якості і швидкості її надання, так і з позиції оптимальної вартості.Дошка оголошень

Розділ Пропозиції Додати
Продаж квартир Київ (2 808) Україна (248) Ваш варіант
Продаж будинкiв, дач Київ (58) Україна (448) Ваш варіант
Продаж землi Київ (72) Україна (1 037) Ваш варіант
Продаж офісів Київ (188) Україна (12) Ваш варіант
Продаж торгівельних приміщень Київ (94) Україна (13) Ваш варіант
Оренда квартир Київ (704) Україна (14) Ваш варіант
Оренда будинків, дач Київ (3) Україна (13) Ваш варіант
Оренда офісів Київ (160) Україна (11) Ваш варіант
Оренда торгових приміщень Київ (85) Україна (5) Ваш варіант