(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Агентство нерухомості SV Realty

Агентство нерухомості SV Realty

Агентство нерухомості SV Realty (компанії SV Development) - Ваш надійний партнер і консультант - на даний момент є одним з найбільш успішних і професійних на ринку України.

Маючи потужну фінансову підгрунтям, агентство нерухомості SV Realty - управляє однією з кращих в Україні інформаційних баз з продажу нерухомості.

Спектр професійних ріелторських послуг, що пропонуються нашим агентством, дуже широкий: продаж, купівля та оренда квартир, угоди з землею і заміської нерухомістю, комплексний юридичний супровід проведених операцій.

Агентство нерухомості SV Realty і наші співробітники, спираючись на багаторічний досвід, готові у будь-який час надати вам безкоштовну консультацію: як правильно провести операцію з продажу (оренди) нерухомості в Україні, як правильно скласти договір, дати юридичні правові та практичні поради в сфері нерухомості.

На перше місце ми завжди ставили і ставимо побажання наших клієнтів.

Ми цінуємо свою репутацію і сподіваємося, що звернувшись до нас, Ви залишитеся нашим клієнтом на тривалий час, рекомендуючи наше агентство нерухомості своїм друзям і знайомим.

Один з основних принципів нашої роботи - це індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Агентство нерухомості SV Realty - наші переваги

  • Потужна інформаційна база
  • Єдина договірна база
  • Гнучка цінова політика
  • Висока оперативність обслуговування
  • Фінансова безпека угоди
  • Юридичний супровід на всіх етапах

Агентство нерухомості SV Realty гарантує фінансову безпеку і оперативність угоди, надає юридичні гарантії, а також повну координацію дій з партнерами по угоді: банками, страховиками, оцінювачами, контрагентами.

Агентство нерухомості SV Realty повністю супроводжує клієнта до моменту підписання акту передачі квартири (будинку, землі) від продавця покупцеві і вручення ключів.

В агентстві нерухомості SV Realty Ви зможете скористатися послугою, аналогів якої на ринку нерухомості не існує, як з точки зору якості і швидкості її надання, так і з позиції оптимальної вартості.Дошка оголошень

Розділ Пропозиції Додати
Продаж квартир Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Продаж будинкiв, дач Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Продаж землi Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Продаж офісів Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Продаж торгівельних приміщень Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Оренда квартир Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Оренда будинків, дач Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Оренда офісів Київ (-) Україна (-) Ваш варіант
Оренда торгових приміщень Київ (-) Україна (-) Ваш варіант