(044) 594-41-42
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 594-41-42
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Оцінка нерухомості

Оцінка нерухомості, землі, майна

Оцінка нерухомості та землі - один з основних напрямків діяльності консалтингової компанії SV Development.

Ми професійно займається цим напрямком, маємо всі необхідні ліцензії та діємо на підставі Сертифікату суб'єкта оціночної діяльності (оцінка нерухомості всіх типів - квартир, майна, землі, пр.), виданого Фондом державного майна України.

За час нашої діяльності був придбаний великий досвід з проведення незалежної грошової оцінки майна всіх видів (оцінка землі, нерухомості), Майнових прав, інтелектуальної власності та бізнесу.

Нашими фахівцями виконана оцінка активів понад 100 великих і середніх підприємств, і більше 1 тис. інших об'єктів (950 з них - оцінка нерухомості та землі).

Наші звіти приймають до розгляду Фонд Державного Майна України, комерційні банки, аудиторські та страхові компанії, податкові, митні та судові органи.

Оцінка землі та нерухомості, Для фахівців департаменту оцінки SV Development - основна спеціалізація. Вони мають відпрацьованою технологією оцінки всіх видів нерухомості та майнових прав, яка дозволяє максимально швидко отримати результат.

Оцінка нерухомості - коротка довідка по департаменту оцінки SV Development

Департамент оцінки (оцінка нерухомості, пр.) консалтингової компанії SV Development функціонує в Україні з 2005 року. Наша компанія є лідером в сегменті надання оціночних послуг за спеціалізацією "Оцінка нерухомості, землі" на ринку України.

Оцінка землі та нерухомості для нас не просто напрямок - це частина місії компанії на ринку. Почавши роботу в період становлення ринку даного напрямку, формуючи його вигляд і традиції, ми допомагаємо успішно розвиватися бізнесу наших клієнтів і партнерів.

Володіючи серйозним досвідом участі у значимих для ринку проектах і широким спектром послуг, що надаються за спеціалізацією "Оцінка нерухомості, землі", Ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови співпраці.

З моменту заснування департаменту оцінки, в ньому працюють тільки висококваліфіковані фахівці, що мають великий досвід не тільки по спеціалізації "Оцінка землі, нерухомості", Але інших напрямках цього бізнесу.

Оцінка землі - наші проекти

 
Регіон: Київська обл.
 
Площа ділянки: 17 сот.
 
Призначення: Буд-во будинку