(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Маркетингові дослідження

Маркетингові дослідження, аналіз ринку нерухомості

Інвестори постійно стикаються із завданням вибору ніші ринку нерухомості, на якому зможуть успішно здійснити реалізацію інвестиційного проекту.

Найбільш вагомим і значущим показником ефективності майбутнього проекту є правильно проведені маркетингові дослідження, детальний аналіз ринку нерухомості, або окремих його сегментів з урахуванням наявних у інвестора ресурсів та земельних ділянок.

Комплексні маркетингові дослідження ринкузавжди проводиться з урахуванням цілей Замовника і охоплює всі аспекти, що мають значення для реалізації конкретних інвестиційних завдань.

Розуміння - маркетинговий аналіз ринку нерухомості життєво необхідний для того, щоб допомогти нашим клієнтам досягти своїх цілей і підвищити ефективність використання земельних ділянок.

Базовим параметром для розробки концепції проекту нерухомості та бізнес-плану його розвитку, служить детальний маркетинговий аналіз ринку нерухомості (маркетингові дослідження ринку).

Маркетингові дослідження ринку (аналіз ринку нерухомості), що проводяться фахівцями SV Development, розглядають і систематизують основні характеристики існуючих і планованих проектів у сфері нерухомості, а також дають докладний структурний аналіз попиту та пропозиції.

Маркетингові дослідження - наші проекти

 
Регіон: Донецька обл.
 
Ринок: нерухомість
 
Мета: потенціал ринку