(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Оцінка нерухомості / Експертна ринкова оцінка вартості нерухомості - інші види / Експертна ринкова оцінка вартості активів для міжнародного аудиту та корпоративних транзакцій

Експертна ринкова оцінка нерухомості, землі, квартир, авто

Експертна ринкова оцінка вартості активів для міжнародного аудиту та корпоративних транзакцій

Вартість послуг з експертної оцінки нерухомого майна, квартир, землі, будинків у Києві

Телефонуйте: (095) 283-88-88, (067) 994-43-36 (відділ експертної оцінки нерухомості)

ВАРТІСТЬ ПОСЛУГ однакова для будь-якої цілі:

  • Експертна оцінка квартири - 200 грн.
  • Експертна оцінка будинку - 200 грн.
  • Експертна оцінка нежитлових приміщень - 200 грн.
  • Експертна оцінка землі - 200 грн.
  • Експертна оцінка автомобіля - 200 грн.

Виконуємо експертну оцінку нерухомості, землі по МІНІМАЛЬНІЙ вартості ПО ВСІЙ УКРАЇНІ!

Сьогодні багато українських компаній виходять на міжнародні ринки капіталу. У зв\'язку з цим виникає необхідність переоцінки вартості основних засобів відповідно до міжнародних стандартів.

Як правило, оцінка активів (основних засобів, пр.)здійснюється для відображення їх у фінансовій звітності за справедливою вартістю.

Фінансова звітність, заснована на результати переоцінки (оцінки активів), дозволяє достовірно оцінити можливості та перспективи власного бізнесу, бізнесу ділових партнерів, позичальників, емітентів або інвесторів.

Як національні положення (стандарти) бухгалтерського обліку (П (с) БО), так і міжнародні стандарти бухгалтерського обліку (МСБО) передбачають періодичну переоцінку вартості активів (оцінку активів).

В останні роки в Україні активізувався процес трансформації фінансової звітності великих компаній за міжнародними стандартами. Це викликано що відкрилися можливості виходу на зовнішні ринки запозичення, пошуком іноземних інвесторів.

Результати нашої роботи дозволили ряду українських компаній успішно провести первинне публічне розміщення (IPO) на міжнародних торгових майданчиках, залучити іноземних інвесторів і нові кредити на вигідних умовах.

За результатами проведеної роботи оформляється звіт про оцінку активів, який має повну юридичну силу.

інформація про компанії SV Development

 

Консалтингова компанія SV Development представлена в Україні з 2005 року. Наша компанія є лідером в сегменті консалтингу та оцінки на ринку нерухомості України.

Володіючи серйозним досвідом участі у значимих для ринку проектах і широким спектром послуг, що надаються, ми пропонуємо нашим клієнтам найкращі умови співпраці.