(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Розробка бізнес-плану / Інвестиційний бізнес-план - модель

Розробка, складання бізнес-плану інвестиційного проекту

Інвестиційний бізнес-план - модель

Фінансова модель під інвестиційний бізнес-план- Це документ у форматі MS Excel, що містить розрахунок необхідних фінансових показників об'єкта нерухомості (термін окупності, внутрішня норма рентабельності, NPV проекту і т.д.) на підставі даних про передбачувані витрати й планованому обсязі продажів.

При зміні вхідних параметрів проекту фінансові показники перераховуються автоматично.

Це дозволяє проаналізувати, від яких показників в першу чергу залежить прибутковість проекту, виявити "вузькі місця», провести аналіз фінансової стійкості, а також оцінити різні сценарії розвитку подій.

Крім того, за допомогою фінансової моделі розробленої під інвестиційний бізнес-план можна провести аналіз витрат і оптимізувати витрати.

Фінансова модель, розроблена SV Development, Є незамінним інструментом для моделювання розвитку об'єкта нерухомості.

Крім того, розробка фінансової моделі під інвестиційний бізнес-план необхідна для того, щоб оцінити перспективність проекту і розрахувати його фінансові показники (що є обов'язковою вимогою переважної більшості інвесторів).