(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости

Котеджне містечко "Каліфорнія"

Котеджне містечко "Каліфорнія"

 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 145
 
Площа ділянки: 46 га.
 

Загальна інформація:

Фахівцями СВ Девелопмент розроблена концепція котеджного селища «Каліфорнія», розташованого в 40 кілометрах від Києва (Броварський район).

Генеральний план селища «Каліфорнія» передбачає будівництво 145 котеджів площею від 60 до 330 кв.м. на закритій території, що охороняється в 46 га. Земельні ділянки 6-40 соток розташовані так, щоб забезпечити максимально зручний під'їзд до домоволодіння.

Частково земельні ділянки пропонуються з обов'язковим підрядом на будівництво (у 50% випадків), половина будинків в селищі здаються "під ключ".

Майбутнім власникам пропонується для вибору по 6-8 різних проектів котеджів в залежності від площі і розташування домоволодінь.

Будівельні матеріали котеджів:

  • Фундамент: стрічковий, плитний;
  • Стіни: блоки, сендвіч-панелі, ін;
  • Покрівля: черепиця (різні комбінації), ін;
  • Вікна: 2-х камерні склопакети;
  • Обробка фасадів: штукатурка, вагонка, ін

Комунікації:

Централізована система комунікацій забезпечує безперебійну життєдіяльність селища «Каліфорнія». У кожному котеджі встановлена автономна система опалення та гарячого водопостачання.

Інженерні комунікації:

  • Електрика - 10-40 кВт на ділянку
  • Водопровід - центральний в рамках селища
  • Каналізація - центральна в рамках селища
  • Газопостачання - магістральний
  • Система опалення - газовий котел

Зонування і впорядкування:

Єдина архітектурно-художня концепція селища ретельно продумана з урахуванням особливостей навколишнього ландшафту і побажань потенційних споживачів. Удома в селищі «Каліфорнія» будуть витримані в західному європейському, канадському і стилі шале.

На території будуть виконані ландшафтні роботи, мощення, підсвічування, озеленення, облаштовані зелена прогулочная зона, спортивні і дитячі майданчики.

Соціальна інфраструктура:

У селищі буде передбачена розвинена інфраструктура, яка включає будівництво мінімаркету, спортивного комплексу, адміністративний і диспетчерський блок, службу експлуатації й охорони, гостьову автостоянку і ін

Безпека:

Територія обгороджена парканом і цілодобово охороняється професійною службою безпеки. За бажанням фахівці охоронного підприємства можуть створити багаторівневу систему охорони із застосуванням сучасних технічних засобів спостереження та оповіщення. На території селища буде організований контрольно-пропускний режим.

Управління:

Для забезпечення життєдіяльності селища «Каліфорнія» буде створена власна експлуатаційно-управляюча компанія, яка буде здійснювати обслуговування будівель, інженерних систем і доріг, прибирання території, а також надавати інші послуги.