(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Кредитний брокер / Oвердрафт / Овердрафт для приватних осіб

Овердрафт для приватних осіб

Овердрафт також зручний в повсякденному житті звичайних громадян. Він не прив'язує здійснення Ваших бажань до днів видачі зарплати або авансу. Приміром, багатьом знайома ситуація, коли грошей на картці вже немає, зарплата через тиждень, а треба терміново, саме сьогодні щось купити.

Деякі банки в Україні надають подібну послугу приватним особам. Клієнт може зняти зі своєї карти необхідну суму в кредит у Банку, кредит загаситься відразу ж після того, як він отримає зарплату або заповнить цю суму самостійно.

Овердрафт надається приватним особам на договірній основі, встановлюється у фіксованій сумі і використовується Вами частково або в повному обсязі, в рамках встановленого ліміту.

Головне переваги використання такого овердрафту: погашення кредиту відбувається автоматично - при надходженні заробітної плати на Ваш рахунок.

Крім цього, для отримання овердрафту необхідний мінімальний пакет документів:

  • заявка;
  • паспорт;
  • ідентифікаційний номер;
  • довідка про доходи за останні 3 місяці.

Зняти готівку по платіжній картці можна в будь-який час і в будь-якій точці України. Це дуже зручно у відпустці, при непередбачених покупках, а також у випадку, якщо Ви, хочете придбати дорогий товар - кошти на платіжній карті не займають багато місця в гаманці і надійно захищені від шахраїв.

При цьому відсоток за користування кредитом нараховується тільки з моменту зняття готівки і тільки на фактично зняту суму ліміту.