(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Кредитний брокер / Споживчий кредит / Споживчий кредит - що потрібно знати?

Споживчий кредит - що потрібно знати?

Більша частина банків по всій Україні займається видачею споживчих кредитів населенню. Найбільш популярні споживчий кредит наздоганяють тільки кредитні картки.

Але для багатьох людей набагато зручніше взяти потрібну суму грошей у банку готівкою, ніж кредитку. Або, наприклад, піти в магазин і оформити потрібний товар у кредит.

Тут існує певне розмежування: споживчий кредит існує двох видів - цільової і нецільової.

Класифікація проста і доступна: або Вам просто потрібні гроші - до зарплати, або на якусь покупку, на яку, скажімо, не передбачена спеціальна кредитна програма, або Ви хочете придбати певну річ і оформляєте кредит саме на неї.

Цільовий споживчий кредит з одного боку зручніше, ніж нецільової, так як оформити кредит можна, як кажуть, не відходячи від каси - в самому магазині, але, з іншого боку, в деяких випадках буває набагато доцільніше взяти кредит нецільової.

Споживчий кредит виграє у кредитних карт не тільки в більш зручною та швидкою процедуру оформлення, але і, в більшості випадків, з процентних ставок. Кредити доступні в гривнях, доларах США і євро.

Валюта кредиту - індивідуальний вибір позичальника, і єдина порада, яку можна дати, - це по можливості вибирати ту валюту, в якій Вам видають зарплату, щоб при погашенні кредиту не залежати від курсу валют.

Крім того, в передбачувану суму витрат по кредиту слід включити крім щомісячних виплат відсотків за користування кредитом, всі комісії - як одноразові, так і щомісячні. Як правило, вони складають від 0,5% до 6%, але, якщо сама сума кредиту значна, то і, відповідно, комісії теж виллються в значну цифру.

Справедливості заради варто відзначити, що у зв'язку зі зростаючою конкуренцією на ринку споживчого кредитування багато банків відмовляються від традиції стягнення будь-яких комісій.

Також суму можливих штрафів за прострочення платежу по кредиту було б непогано закласти в непередбачені витрати свого сімейного бюджету.

Щоб отримати споживчий кредитнеобхідно мати:

  • паспорт громадянина України;
  • другий документ (на вибір: в його якості може виступити закордонний паспорт, посвідчення водія, свідоцтво про отримання ІПН, страхове пенсійне посвідчення та ін) - вимагають не завжди і не скрізь.

Термін розгляду кредитної заявки може скласти від півгодини - для експрес-кредитів - до 5-7 днів при досить великі суми позики. Для банків невигідно довго розглядати Вашу заявку на кредит у зв'язку з усе більш набирає обертів конкуренцією, як вже було зазначено вище, тому, особливо при кредитуванні на невелику суму, очікування не займе багато часу.

Разом з тим, серед переваг споживчого кредитування можна назвати такі: у тому випадку, якщо Ви візьмете кредит, хай навіть на невелику суму, і погасите його акуратно і вчасно, то при наступному кредитуванні банк може надати Вам більш м'які і гнучкі умови.

Як-то: видати велику суму, знизити річну відсоткову ставку або, наприклад, забезпечити можливість не заявляти поручителів по кредиту. Втім, це зауваження можна віднести і до інших акуратно погашеним видам кредиту.

Погасити споживчий кредит, як правило, не важко: вносити внески можна як у відділеннях банку, так і в додаткових офісах, операційних касах, банкоматах, а для деяких банків - навіть на пошті.

Варіанти розрахунку виплат за кредитом банки використовують різні, але за споживчими кредитами найбільш часто використовуються ануїтетні і диференційовані платежі.

Різниця між ними полягає в тому, що ануїтетні платежі рівні між собою і, таким чином, представляють певну зручність у плануванні сімейного бюджету.

Диференційовані ж платежі більш вигідні: при інших рівних умовах, у разі застосування диференційованих платежів позичальник платить у підсумку суму меншу, ніж при ануїтетний.

Термін кредитування, як правило, становить від шести місяців до 2 років.

Довірте вибір банку і банківського продукту компанії SV Development, ми допоможемо Вам у цьому. Ми підберемо банк і виберемо оптимальну програму кредитування. Все, що Вам потрібно зробити - це заповнити документи в нашому офісі. Все інше ми беремо на себе.

Вам не потрібно буде самим їздити в банк, вести переговори від імені свого клієнта з менеджером банку і довозити при необхідності документи.

Фактично, ми беремо всі Ваші проблеми, пов'язані з отриманням кредиту, на себе.

Оскільки ми цінуємо свою репутацію і високий ступінь лояльності банків до нашої компанії - ми надаємо тільки якісні послуги своїм клієнтам.

Компанія SV Development надасть Вам не тільки у виборі банку, а за бажанням клієнта - і в підборі страхової та оціночної компанії з найбільш вигідними умовами.

Одержання споживчого кредиту справа не дуже важка, але досить клопітка і займає досить багато часу. Тому, якщо хочете прискорити цей процес, і Ви ділова людина, у якої немає вільного часу бігати по банках - звертайтеся до нас!

Ми виконаємо Ваші запити і побажання настільки, що кращою рекламою для нас в майбутньому стануть Ваші рекомендації.

Наші проекти

 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1979
 
Площа ділянки: 300 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 600
 
Площа ділянки: 142 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1311
 
Площа ділянки: 180 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 499
 
Площа ділянки: 119 га.