(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Кредитний брокер / Автокредит / Автокредит - що потрібно знати?

Автокредит - що потрібно знати?

В даний час більшість автомобілів в Україні куплені в кредит. Автокредит можна взяти на будь-який автомобіль (незалежно від року випуску, пробігу або країни-виробника). Також автокредит не залежить від продавця: ви можете скористатися автокредитом, купуючи автомобіль, як в автосалоні, так і у приватної особи.

При покупці автомобіля в автосалоні Вам нададуть список кредитних організацій, з якими співпрацює автосалон. Процедуру заповнення і відправки в банк документів також можна пройти безпосередньо в автосалоні: кваліфіковані співробітники при необхідності допоможуть Вам і потім самі надішлють документи до банку.

При купівлі автомобіля у приватної особи всі операції з банком Вам доведеться або виконати самому, або скористатися послугами кредитного брокера. У разі позитивного рішення банк переведе (або видасть готівкою) необхідну суму продавцеві автомобіля.

У мегаполісі автомобіль - річ, необхідна практично кожної сім'ї. Але далеко не всі можуть собі дозволити купити автомобіль бажаної марки відразу. Щоб машина не доставляла багато клопоту і велику частину часу служила господарю, а не перебувала в автосервісі, більшість справедливо вибираю більш якісні марки, отже - дорожчі.

Дуже часто, як це не банально звучить, наші можливості не співпадають з нашими бажаннями через відсутність коштів. Не варто втрачати настрій, задовольняти наші потреби в грошах - основне завдання банківських структур. Існує безліч банків і ще більша кількість банківських продуктів, з яких потрібно вибрати оптимальні.
 
Програми автокредитування різноманітні. Для вибору оптимальної необхідно докласти зусиль, на які просто може не вистачати часу. Якщо Ви не хочете сушити над цим голову, витрачати свій час на об'їзд і дзвінки до банків, то цим займаємося ми. Компанія SV Development візьме цю турботу на себе.

Ми підберемо Вам банк, виберемо оптимальну програму кредитування, при необхідності виберемо страхову і оціночну компанію. У нашому офісі Ви заповните всі документи, які будуть доставлені в банк нашими фахівцями.

А також від Вашого імені ми будемо вести переговори з менеджером банку і довозити при необхідності документи. Переговорний процес і оформлення договорів з оціночними і страховими компаніями також можете перекласти на наші плечі.

Нижче ми надаємо мінімальний список необхідних документів, Для отримання автокредиту в українських банках:

 • Ксерокопія паспорта (чоловіка / дружини);
 • Ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (чоловіка / дружини);
 • Довідка з місця роботи за останні 6 місяців відповідним чином оформлена (з щомісячною розбивкою, з наявністю дати і вихідного номеру, підписом директора і гол. Бухгалтера підприємства).

Якщо Ви є суб'єктом підприємницької діяльності, Вам необхідно мати наступний мінімальний пакет документів:

 1. Ксерокопія свідоцтва про державну реєстрацію СПД, свідоцтво про реєстрацію підприємця або свідоцтво про право займатися нотаріальною і адвокатською діяльністю.
 2. Ксерокопія довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП).
 3. Ксерокопія свідоцтва про виплату єдиного податку - при використанні спрощеної системи оподаткування.
 4. Ксерокопія звітів фізичної особи - СПД (форма 3) за останні 3-4 квартали (залежно від банку).

Це мінімальний пакет документів, необхідний для розгляду Вашої справи, повний пакет документів визначається після вибору відповідного банку, згідно з його вимогами до надання документів.

Тепер розглянемо, хто, на думку наших банків, може отримати кредит:

 • Громадянин / громадянка України;
 • Вік громадянина України може коливатися від 21 до 60 років, але якщо позичальникові немає 21 року, деякі банки все-таки видають кредит під індивідуальні програми;
 • Відповідність основним вимогам банку - наявність стабільного доходу, достатнього для погашення суми кредиту і відсотків по ньому.

Термін кредитування по нових машин складає від 1 року до 7 років, залежно від марки машини і вибраного банку:

 • ЗАЗ (Таврія, Славута) до 3 років;
 • ВАЗ, ГАЗ, ІЖ, АЗЛК, УАЗ, всі китайські і корейські авто до 5 років
 • Автомобілі іноземного виробництва (крім китайських та корейських) до 7 років.

Термін кредитування по машинах колишніх в експлуатації, складає від 1 року до 5 років, залежно від марки автомобіля і вибираного банку. Забезпеченням кредиту є машина.

Валютою кредиту може бути гривня, долар США, ЄВРО.

Сума авансового платежу за покупку машини коливається:

 • від 0 до 15 відсотків виходячи з вартості нової машини;
 • від 20 до 35 відсотків виходячи з вартості машини колишньої у вживанні.

Після повного отримання документів час відповіді банку по видачі або не видачі кредиту складає від 1 до 3 днів залежно від суми кредиту і вибраного банку. Погашення кредиту і відсотків за ним відбувається або щомісячно рівними частинами (ануїтет) або згідно з графіком погашення платежів (простий).

Також потенційним позичальникам слід враховувати, що видача кредиту на автомобіль справа далеко не безкоштовна і за це потрібно заплатити:

 • Комісію банку за видачу кредиту в розмірі від 1 до 3 відсотків від розміру кредиту (залежно від банку і вибраної схеми кредитування)
 • Комісія за видачу готівкових грошових коштів (перерахування грошових коштів), комісію за відкриття позичкового рахунку від 0,3% (залежно від банку)
 • Оплата послуг страхової компанії (згідно з тарифами страхових компаній аккредитованих в банках)
 • Витрати на послуги оціночної компанії (згідно з тарифами оціночних компаній аккредитованих в банках) - у тому випадку, якщо автомобіль б / у
 • Оплата послуг нотаріуса (згідно з вартістю послуг нотаріуса)
 • Послуги МРЕВ

Компанія SV Development надасть Вам не тільки у виборі банку, а за бажанням клієнта, - і в підборі страхової та оціночної компанії з найбільш вигідними умовами.

Отримання кредиту на машину справа не дуже важка, але досить клопітка і займає досить багато часу.

Якщо хочете прискорити процес отримання кредиту на машину, і Ви ділова людина, у якої немає стільки вільного часу, щоб бігати по банках - звертайтеся до нас! Ми виконаємо Ваші запити і побажання настільки, що кращою рекламою для нас в майбутньому стануть Ваші рекомендації.

Наші проекти

 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1979
 
Площа ділянки: 300 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 600
 
Площа ділянки: 142 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1311
 
Площа ділянки: 180 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 499
 
Площа ділянки: 119 га.