(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Інвестиційний проект / Актуальність інвестиційного проекту

Актуальність інвестиційного проекту

У рамках реалізації інвестиційних проектів фахівці SV Development постійно проводять зустрічі з потенційними інвесторами, на яких проводиться презентація проектів.

Основні покупці інвестиційних проектів:

  • Вітчизняні девелопери та інвестиційні фонди -- 13% угод.
    Іноземні девелопери та інвестиційні фонди - 87% угод.

Навіщо необхідний інвестиційний проект

Висока конкуренція на ринку продажу земельних ділянок під розвиток проектів нерухомості (або залучення інвестицій) вимагає від землевласників нових методів у боротьбі за споживача.

Ринок активно розвивається, і інвестори вже відчули, що таке непрофесійний підхід до вибору ділянки, яка не дає можливість девелопменту успішного об'єкта.

За статистикою, в Україні до 95% проектів у сфері нерухомості зіткнулися з істотними проблемами з їх реалізацією кінцевим споживачам (орендарі, покупці), а більш 80% незавершених об'єктів на межі припинення фінансування.

Дослідження показали, що основна маса проблем продиктована повним невідповідністю параметрів земельної ділянки перевагам цільових покупців, а загальна інвестиційна привабливість ділянки набагато нижче, ніж початкові інвестиції в його придбання, тим більше в умовах економічної кризи.

Усвідомивши цю проблему, іноземні інвестори і їх девелоперські структури зрозуміли, що вихід з цієї ситуації дуже простий - перш ніж інвестувати у будь-якій земельну ділянку (проект), необхідно провести аналіз його інвестиційної привабливості, що у 90% випадків допоможе уникнути проблем в майбутньому.

Тому ще в 2008 році на ринку України практично повністю припинилися угоди купівлі-продажу земельних ділянок під розвиток реальних проектів (не спекулятивних) для всіх типів нерухомості, без комплексної оцінки їх ринкового, фізичного і фінансового потенціалу, тобто інвестиційної привабливості.

Наші проекти з розробки інвестпроекту

 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1979
 
Площа ділянки: 300 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 600
 
Площа ділянки: 142 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1311
 
Площа ділянки: 180 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 499
 
Площа ділянки: 119 га.