(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Юридична консультація / Реєстрація підприємства і підприємця

Реєстрація підприємства і підприємця

Реєстрація підприємства в Україні -- процес тривалий і трудомісткий. У непідготовленого людини на проходження процедури реєстрації підприємства може піти кілька тижнів, а то і місяці.

Ми цінуємо Ваш час і готові надати Вам посильну допомогу в реєстрації підприємства. У ході попередньої консультаціїнаші юристи допоможуть Вам підібрати організаційно-правову форму майбутнього підприємства (ПП, ТОВ, ЗАТ і т.д.), визначитися з системою оподаткування Вашої компанії, вибрати алгоритм роботи фірми і багато-багато іншого.
 
Викладені основні моменти, ми розробимо статут Вашого підприємства, забезпечимо його нотаріальне завірення і за Вашим дорученням пройдемо всю процедуру державної реєстрації підприємства. Співробітники нашої компанії в найкоротший термін отримають всю дозвільну документацію для нормальної діяльності Вашої фірми.

Аналогічно ми проведемо процедуру реєстрації підприємця (СПД) з постановкою на облік у всіх необхідних органах влади і управління.

Наші фахівці з реєстрації підприємства і підприємців - Це висококласні професіонали з відмінними рекомендаціями та багаторічним досвідом роботи на ринку юридичних послуг.

Саме тому, довіривши нам провести процедуру реєстрації підприємства або реєстрації підприємця, Ви незмінно отримаєте послугу найвищої якості і в строго визначений термін.

Додаткові послуги з реєстрації підприємства та реєстрації підприємця

У процесі роботи підприємства можуть виникнути ситуації, коли необхідно внести зміни до структури фірми або в організацію її діяльності. Будь-які перетворення на підприємстві вимагають реєстрації у встановленому порядку, інакше вони визнаються недійсними.
 
При вирішенні цих питань не обійтися без участі профільного фахівця. Це обумовлено тим, що процедура реєстрації змін в підприємстві по своїй складності аналогічна первинної реєстрації підприємства. Наші юристи в стислі терміни проведуть для Вас:

  • реєстрацію зміни (вхід / вихід) у складі засновників підприємства;
  • реєстрацію зміни місцезнаходження підприємства;
  • реєстрацію зміни видів діяльності підприємства;
  • реєстрацію звільнення / призначення директора підприємства;
  • інші види змін.

Зміни в діяльності приватного підприємця також підлягають реєстрації.
 
При проведенні процедури реєстрації підприємства або реєстрації підприємця ми гарантуємо прийнятні ціни, Законність всіх дозвільних документів, максимально короткі терміни виконання замовлення і конфіденційність відомостей про клієнта.

Тому, підписавши відповідний договір з нашою компанією на надання послуг з реєстрації підприємства або реєстрації підприємця, Ви можете бути впевнені в тому, що для Вас будуть забезпечені краще на ринку якість сервісу і професійне виконання замовлення.

Наші проекти з реєстрації

 
Регіон: Київ
 
Район: Деснянський
 
Дата: 2010 рік
 

Опитування

Если заемщик не сможет погасить кредит, что будут делать банки?