(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Кредитний брокер / Іпотечний кредит / Іпотечний кредит для власника бізнесу - процедурні моменти

Іпотечний кредит для власника бізнесу - процедурні моменти

Іпотечне кредитування на придбання житла для підприємців та власників бізнесу є спеціалізацією Компанія SV Development.

Ми пишаємося тим, що за час роботи нам вдалося успішно організувати видачу великої кількості таких кредитів на різні суми. У багатьох випадках нашими зусиллями схвалення банку було забезпечено вже після отриманих відмов у інших банках.

Видача іпотечного кредиту власникові бізнесу - набагато більш складний процес, ніж видача кредиту працівнику за наймом. У більшості випадків «бізнесменами» вважаються не тільки повні власники підприємства, але також і власники частки більше 25%.

Деякі банки встановлюють особливі умови кредитування для власників бізнесу, наприклад, кілька підвищену ставку відсотка.

Банку також може знадобитися більше часу для аналізу всієї інформації та прийняття рішення. Крім документів, що відносяться власне до боржника, банки детально вивчають діяльність самого підприємства. У деяких випадках співробітники банку виїжджають на місце його діяльності.

Банки розглядають заявки на іпотечне кредитування від власників бізнесу в особливому порядку. У таких випадках недостатньо довідки про доходи для того, щоб довести рівень доходів позичальника. Підприємство повинне відповідати деяким мінімальним вимогам прозорості для того, щоб його власник міг розраховувати на отримання іпотечного кредиту.

Однією з труднощів є те, що банківські фахівці, що приймають рішення про видачу іпотечних кредитів, у більшості своїй не є експертами у фінансах і економіці підприємств.

Найчастіше вони працюють в умовах браку часу, і їм не залишається часу глибоко вникати в особливості певного бізнесу. Через це у багатьох випадках власники навіть процвітаючих підприємств можуть отримати від банку відмову тільки через те, що сторони не зрозуміли один одного.

Щоб уникнути подібних ексцесів інформація про підприємство має бути ретельно підібрана і представлена таким чином, щоб співробітники банку, - аналітики, андеррайтери та члени кредитного комітету - отримали повне уявлення про його діяльність і фінансове становище. Наші фахівці допомагають уявити банку інформацію про діяльність підприємства в найбільш чіткому і звичному для них вигляді.

Крім офіційної та податкової звітності, багато банків також розглядають фінансовий стан підприємства на основі іншої суттєвої інформації, у тому числі на основі управлінських звітів.

Консультанти Компанія SV Development мають великий досвід у схваленні кредитів для власників бізнесу. Ми розмовляємо однією мовою як з співробітниками банків, так і з підприємцями. Значна частина наших клієнтів отримали з нашою допомогою схвалення на кредит вже після відмов в інших банках, куди вони раніше зверталися самостійно.

Ми гарантуємо повну конфіденційність отриманої інформації про фінансовий стан і діяльність підприємства.