(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Кредитний брокер / Іпотечний кредит / Кредит на будинок - що потрібно знати?

Кредит на будинок - що потрібно знати?

Тиша, затишок, свіже повітря, тут кожен з нас знайде собі заняття до душі: банька, невелика клумба, садок, риболовля, полювання та багато іншого.

Погляди багатьох звернені в передмістя, хто не мріє мати свій приватний будинок. Недарма кажуть мій дім - моя фортеця, ось де може розгулятися фантазія: басейн, дитячий і спортивний майданчики, «евробудка» для вашого домашнього улюбленця, альтанки, гамак, крісло-шезлонг, мангал і барбекю.

А облаштування будинку: просторі кімнати та спальні, тренажерний зал, бібліотека, кухня-їдальня (не кухня 6-8 м. кв., А справжня кухня-їдальня з барною стійкою і вбудованою побутовою технікою), басейн або джакузі, більярдна, зимовий сад , де в мороз навіть у вас буде весняний настрій. А що може бути приємніше, ніж в осінній вогкий вечір всістися з келихом вина біля каміна.

А може бути ви без розуму від кінематографа - тоді вперед! Облаштування домашнього кінотеатру доведеться вам до душі, адже саме для вашої величезної вітальні випускають «плазму» 2 * 2 метра. Здавалося б, де ще можна подивитися улюблений фільм, не задираючи голову і не мружачись зайвий раз.

Можна піти шляхом найменшого опору і вибрати будинок будується, в котеджному містечку. Але, якщо Ви людина творча, Ви не стане довіряти будівництво та проектування будинку своєї мрії кому попало. Вибір за Вами.
Проте, що б Ви не обрали, зупинити Вас зможе тільки банальний брак грошей. Адже немає нічого гіршого, ніж нездійсненна мрія. Але саме для цього, щоб мрії збувалися, і існують банківські установи.
 
Задайте собі питання: проектування, планування, облаштування будинку, узгодження документів, нагляд за будівництвом, чи є у Вас час бігати по банках? Цю турботу Компанія SV Development візьме на себе.

Ми підберемо підходяще саме вам банківська установа, виберемо оптимальну програму кредитування, при необхідності виберемо акредитованих страхову і оціночну компанію. У нашому офісі Ви заповните всі документи, а іншим займаємося ми.
 
Ми поїдемо в банк, від Вашого імені проведемо переговори з менеджером банку, довеземо при необхідності документи. До речі, переговорний процес і оформлення договорів з оціночними і страховими компаніями також можете перекласти на наші плечі.

Нижче ми надаємо мінімальний список необхідних документів для отримання кредиту:

 1. Ксерокопія паспорта (чоловіка / дружини);
 2. Ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (чоловіка / дружини);
 3. Довідка з місця роботи за останні 6 місяців відповідним чином оформлена (з щомісячною розбивкою, з наявністю дати і вихідного номеру, підписом директора і гол. Бухгалтера підприємства, номером телефону та адресою підприємства).

Якщо Ви є суб'єктом підприємницької діяльності, мінімальний пакет документів на отримання кредиту на будинок для Вас буде становити:

 1. Ксерокопія свідоцтва про державну реєстрацію СПД, свідоцтво про реєстрацію підприємця або свідоцтво про право займатися нотаріальною і адвокатською діяльністю;
 2. Ксерокопія довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП);
 3. Ксерокопія свідоцтва про виплату єдиного податку - при використанні спрощеної системи оподаткування;
 4. Ксерокопія звітів фізичної особи-підприємця (форма 3) за останні 3-4 квартали (залежно від банку).

Це мінімальний пакет документів необхідних для розгляду Вашої справи, повний пакет документів на отримання кредиту на будинок буде визначено після вибору відповідного банку, згідно з його вимогами до надання документів. Слід врахувати, що окрім пакету документів дуже відрізняються вимоги банків, починаючи від площі житлового будинку і закінчуючи площею земельної ділянки.

Тепер розглянемо хто, на думку Українських банків, може отримати кредит на будинок:

 • Громадянин / громадянка України
 • Вік громадянина України може коливатися від 21 до 60 років, але якщо позичальникові немає 21 року, деякі банки все-таки видають кредит під індивідуальні програми
 • Відповідність основним вимогам банку - наявність стабільного доходу, достатнього для погашення суми кредиту і відсотків по ньому.

Термін кредиту на будинок від 1 року до 30 років. Забезпеченням кредиту на будинок є нерухомість, яка купується за кредитні гроші.

Валютою кредиту може бути: гривня, долар США, ЄВРО.

Сума авансового платежу за покупку будинку коливається від 5 до 30 відсотків залежно від банку.

Без початкового авансового платежу кредит на будинок видається тільки у разі надання в заставу додаткової нерухомості (квартира, будинок) або земельної ділянки, яка вже знаходитися у власності позичальника.

Покриття кредиту на будинок складає від 65% до 90% (від ринкової вартості нерухомості) залежно від банку, іншими словами: якщо ваш будинок стоїть наприклад 100 000 у.о. то вам видадуть від 65 000 до 90000 у.о.

Також в залежності від банку позичальникові може надаватися відстрочення платежу тіла кредиту на 3 - 12 місяців.

Після отримання всіх документів, своє рішення про видачу або невидачу кредиту на будинок банк приймає протягом періоду від 3 до 21 дня, в залежності від суми кредиту і вибраного банку. Погашення кредиту на будинок і відсотків по ньому відбувається щомісячно рівними частинами (ануїтет) або згідно з графіком погашення платежів (простий).

Потенційним позичальникам слід також враховувати, що видача кредиту на будинок супроводжується такими витратами:

 1. Комісія банку за видачу кредиту в розмірі від 1 до 2 відсотків від розміру кредиту (залежно від банку і вибраної схеми кредитування);
 2. Комісія за видачу готівкових грошових коштів від 0,3% (залежно від банку);
 3. Оплата послуг страхової компанії (згідно з тарифами страхових компаній аккредитованих в банках);
 4. Витрати на послуги оціночної компанії (згідно з тарифами оціночних компаній аккредитованих в банках);
 5. Оплата послуг нотаріуса (згідно з вартістю послуг нотаріуса).

Компанія SV Development надасть Вам не тільки у виборі банку, а за бажанням клієнта, - і в підборі страхової та оціночної компанії з найбільш вигідними умовами.

Отримання кредиту на будинок справа не дуже важка, але досить клопітка і займає багато часу. Тому, якщо хочете прискорити процес отримання кредиту на будинок, і Ви ділова людина, у якої немає стільки вільного часу, щоб бігати по банках - звертайтеся до нас.

Ми виконаємо Ваші запити і побажання настільки, що кращою рекламою для нас в майбутньому стануть Ваші рекомендації.

Наші проекти

 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1979
 
Площа ділянки: 300 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 600
 
Площа ділянки: 142 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1311
 
Площа ділянки: 180 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 499
 
Площа ділянки: 119 га.