(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Кредитний брокер / Іпотечний кредит / Кредит на квартиру - що потрібно знати?

Кредит на квартиру - що потрібно знати?

Багато хто задається питанням: що вигідніше - орендувати квартиру або придбати її в кредит? На це питання можна відповісти однозначно: у 99% випадків вартість оренди квартири завжди дешевше, ніж покупка нерухомості на первинному або вторинному ринку.
 
Але покупка нерухомості доставляє скоріше моральне задоволення, чим матеріальну вигоду. Покупка квартири це більше, ніж придбання квадратних метрів житла або інвестиції, це до певної міри незалежність, свобода.

Купівля нерухомості задовольняє один з головних найдавніших інстинктів людини - інстинкт власника. Наявність відокремленої території надає впевненості в собі, є предметом гордості і ознакою статусу власника.
 
На жаль, сьогодні ринок нерухомості диктує свої умови, і далеко не кожен може дозволити собі виплекані в мріях квадратні метри нерухомості, ось тут-то в справу і вступають банки, які пропонують гроші на покупку квартири прямо зараз, а віддавати їх потрібно колись потім.
 
Купівля нерухомості в кредит є дуже відповідальним кроком, яке можна порівняти за важливістю з одруженням, тому що для багатьох це буде вибір на все життя, розплачуватися за який вони будуть протягом найближчих 20 - 30 років.
 
Як правило, саме такий довгий період часу знадобитися для виплати кредиту і відсотків. Тому, перш ніж піти на такий крок, потрібно зважити всі «за» і «проти», прорахувати матеріальну можливість забезпечення виплат, вибрати банк, від якого буде багато залежати протягом цих 20-30 років.

У всіх цих питаннях компанія SV Development зможе Вам допомогти. Ми підбираємо Вам банк, вибираємо оптимальну програму кредитування "Квартира в кредит", при необхідності, вибираємо так само для Вас відповідну страхову, оціночну компанію.

Все що вам потрібно зробити - це заповнити документи в нашому офісі. Все інше беремо на себе ми. Вам не потрібно самим їздити в банк, вести переговори з менеджером банку, довозити необхідні документи та інше. Всі цим займаємося ми, зекономивши при цьому Ваш час і гроші.

Переговорний процес і оформлення договорів з оціночними і страховими компаніями, Ви так само можете перекласти на наші плечі. Фактично ми беремо всі ваші проблеми, пов'язані з отриманням кредиту під банківський продукт "Квартира в кредит", на себе.

Оскільки ми цінуємо свою репутацію і високий ступінь лояльності банків до нашої компанії - ми надаємо тільки якісні послуги своїм клієнтам.

Нижче ми наводимо мінімальний список необхідних документів для отримання кредиту в українських банках:

 • Ксерокопія паспорта (чоловіка / дружини)
 • Ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (чоловіка / дружини)
 • Довідка з місця роботи за останні 6 місяців, оформлена відповідним чином (з щомісячною розбивкою, з наявністю дати і вихідного номеру, підписом директора і гол. Бухгалтера підприємства, номером телефону і адресою).

Якщо Ви є суб'єктом підприємницької діяльності, Вам необхідно мати наступний мінімальний пакет документів:

 • Ксерокопія свідоцтва про державну реєстрацію СПД, свідоцтво про реєстрацію підприємця або свідоцтво про право займатися нотаріальною і адвокатською діяльністю
 • Ксерокопія довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП)
 • Ксерокопія свідоцтва про виплату єдиного податку - при використанні спрощеної системи оподаткування
 • Ксерокопія звітів фізичної особи-підприємця (форма 3) за останні 3-4 квартали (залежно від банку)

Це мінімальний пакет документів, необхідний для розгляду Вашої справи, повний пакет документів визначається після вибору відповідного банку, згідно з його вимогами до надання документів.

Тепер розглянемо, хто, на думку наших банків, може отримати цей кредит:

 1. Громадянин / громадянка України
 2. Вік громадянина України може коливатися від 21 до 60 років, але якщо позичальникові немає 21 року, деякі банки все-таки видають кредит під індивідуальні програми
 3. Відповідність основним вимогам банку - наявність стабільного доходу, достатнього для погашення суми кредиту і відсотків по ньому.

Термін кредитування від 1 року до 30 років. Забезпеченням кредиту є квартира, що купується за кредитні гроші.

Валютою кредиту може бути: гривня, долар США, ЄВРО.

Сума авансового платежу за покупку квартири коливається від 5 до 30 відсотків залежно від банку.

Без початкового авансового платежу кредит на квартиру видається тільки у разі надання в заставу додаткової нерухомості (квартира, будинок) або земельної ділянки, яка вже знаходитися у власності позичальника.

Покриття кредиту складає від 65% до 95% (від ринкової вартості нерухомості) залежно від банку, іншими словами: якщо ваша квартира коштує наприклад 100 000 у.о., то вам видадуть від 65 000 до 90000 у.о..

Також в залежності від банку позичальникові може надаватися відстрочення платежу тіла кредиту на квартиру на 3 - 12 місяців.

Після отримання всіх документів, своє рішення про видачу або невидачу кредиту на квартиру банк приймає протягом періоду від 3 до 21 дня, в залежності від суми кредиту на квартиру і вибраного банку.

Погашення кредиту і відсотків по ньому відбувається щомісячно рівними частинами (ануїтет) або згідно з графіком погашення платежів (простий).

Потенційним позичальникам слід також враховувати, що видача кредиту на квартиру супроводжується такими витратами:

 1. Комісія банку за видачу кредиту в розмірі від 1 до 2 відсотків від розміру кредиту (залежно від банку і вибраної схеми кредитування);
 2. Комісія за видачу готівкових грошових коштів від 0,3% (залежно від банку);
 3. Оплата послуг страхової компанії (згідно з тарифами страхових компаній акредитованих в банках);
 4. Витрати на послуги оціночної компанії (згідно з тарифами оціночних компаній акредитованих в банках);
 5. Оплата послуг нотаріуса (згідно з вартістю послуг нотаріуса).

Компанія SV Development надасть Вам не тільки у виборі банку, а за бажанням клієнта - і в підборі страхової та оціночної компанії з найбільш вигідними умовами.

Отримання кредиту справа не дуже важка, але досить клопітка і займає чимало часу. Незважаючи на те, що в банківських продуктах досить багато різних нюансів, та й сама їх кількість доволі велика, українські банки все ж таки не можуть поки порівнятися з європейськими чи американськими банками.

Останні можуть запропонувати до декількох сотень різних продуктів з незліченною кількістю нюансів і обмежень. Так в Італії, наприклад, можуть не видати кредит, на підставі того, що потенційний позичальник на 2 тижні прострочив виплату комунальних платежів. На щастя, наші вітчизняні банки не такі категоричні і лояльні по відношенню до клієнтів.

Тому, якщо хочете прискорити процес отримання кредиту на квартиру, і Ви ділова людина, у якого вільного часу бігати по банках - звертайтеся до нас! Ми виконаємо Ваші запити і побажання настільки, що кращою рекламою для нас в майбутньому стануть Ваші рекомендації.

Наші проекти

 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1979
 
Площа ділянки: 300 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 600
 
Площа ділянки: 142 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1311
 
Площа ділянки: 180 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 499
 
Площа ділянки: 119 га.