(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Кредитний брокер / Іпотечний кредит / Кредит на землю - що потрібно знати?

Кредит на землю - що потрібно знати?

Покажіть нам людину, яка не хоче відчувати себе землевласником. Як іноді хочеться поставити на карті точку маркером і з гордістю сказати друзям: «Це моє!».

Шматочок землі це більше ніж поверхню гумусу або піску, або на крайній випадок глини. Це відокремлена територія, що належить по праву тільки Вам.
 
Нею Ви можете просто захоплюватися, забудувати, почекати поки виросте в ціні і продати, передати у спадок нащадкам, подарувати кому-небудь, залежить врешті-решт. У будь-якому випадку це набагато більш вигідне вкладення, ніж золото або антикварні прикраси.
 
Прикраси дійсно ростуть у ціні, але не такими темпами як земля. Бабусині прикраси, картини, антикваріат, які передаються з покоління в покоління, не йдуть ні в яке порівняння з родовими маєтками ні за теперішньої вартості, ні за темпами її росту.

Усе починається з землі. Не дарма більше 80% воєн йшло за захоплення територій, і досі, після стількох років, багато держав мають претензії щодо меж територій. Володіти землею це означає мати впевнений погляд в завтрашнє майбутнє.

Але, на жаль, вартість землі з кожним місяцем зростає, і накопичених власних коштів хронічно не вистачає. Виходом із ситуації може послужити кредит у банку.
 
Вибір земельної ділянки це справа не легка і займе у вас багато часу. Крім цього, не варто забувати, що на земельній ділянці може не виявитися, скажімо, комунікацій, і тоді вам доведеться зіткнутися з проблемою проектування інженерних мереж. Ми вже не говоримо про отримання нових документів на землю ....
 
Все це займе багато часу. Запитайте себе: чи залишаться у Вас сили на бегатню по банках у пошуках оптимальних кредитних умов.

У цих питаннях компанія SV Development зможе вам допомогти. Ми підберемо Вам банк, виберемо оптимальну програму кредитування, а, при необхідності, також і відповідні страхову та оціночну компанії.

Все що потрібно зробити Вам - це заповнити документи в нашому офісі. Все інше беремо на себе ми. Вам не потрібно буде самостійно їздити в банк, проводити переговори з менеджером банку і довозити, при необхідності, відсутні документи. Цим з задоволенням займаємося ми.

Переговорний процес і оформлення договорів з оціночними і страховими компаніями, ви так само можете перекласти на наші плечі.

Нижче ми наводимо мінімальний список необхідних документів для отримання кредиту в українських банках:

 • Ксерокопія паспорта (чоловіка / дружини);
 • Ксерокопія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера (чоловіка / дружини);
 • Довідка з місця роботи за останні 6 місяців, оформлену відповідним чином (з щомісячною розбивкою, з наявністю дати і вихідного номеру, підписом директора і гол. Бухгалтера підприємства, номером телефону і адресою).

Якщо ви є суб'єктом підприємницької діяльності, Вам необхідно мати наступний мінімальний пакет документів для отримання кредиту:

 1. Ксерокопія свідоцтва про державну реєстрацію СПД, свідоцтво про реєстрацію підприємця або свідоцтво про право займатися нотаріальною і адвокатською діяльністю;
 2. Ксерокопія довідки про взяття на облік платника податків (форма 4-ОПП);
 3. Ксерокопія свідоцтва про виплату єдиного податку - при використанні спрощеної системи оподаткування;
 4. Ксерокопія звітів фізичної особи - СПД (форма 3) за останні 3-4 квартали (залежно від банку).

Це мінімальний пакет документів, необхідний для розгляду Вашої справи під, повний пакет документів визначається після вибору відповідного банку, згідно з його вимогами до надання документів.

Тепер розглянемо, хто на думку наших банків може отримати кредит на землю:

 1. Громадянин / громадянка України
 2. Вік громадянина України може коливатися від 21 до 60 років, але якщо позичальникові немає 21 року, деякі банки все-таки видають кредит під індивідуальні програми
 3. Відповідність основним вимогам банку - наявність стабільного доходу, достатнього для погашення суми кредиту і відсотків по ньому.

Термін кредитування від 1 року до 30 років. Забезпеченням кредиту є нерухомість, яка купується за кредитні гроші.

Валютою кредиту на землю може бути: гривня, долар США, ЄВРО.

Сума авансового платежу за купівлю землі коливається від 5 до 30 відсотків залежно від банку.

Без початкового авансового платежу кредит на землю видається тільки у разі надання в заставу додаткової нерухомості або земельної ділянки, яка вже знаходитися у власності позичальника.

Після повного отримання документів час відповіді банку по видачі або не видачі кредиту на землю становить від 5 до 21 дня в залежності від суми кредиту і вибраного банку.

Погашення кредиту і відсотків за ним відбувається або щомісячно рівними частинами (ануїтет) або згідно з графіком погашення платежів (простий).

Також потенційним позичальникам слід враховувати, що видача кредиту на землю справа далеко не безкоштовна за це потрібно заплатити:

 1. Комісію банку за видачу кредиту в розмірі від 1 до 2 відсотків від розміру кредиту (залежно від банку і вибраної схеми кредитування)
 2. Комісія за видачу готівкових грошових коштів від 0,3% (залежно від банку)
 3. Оплатити послуги страхової компанії (згідно з тарифами страхових компаній аккредитованих в банках)
 4. Витрати на послуги оціночної компанії (згідно з тарифами оціночних компаній аккредитованих в банках)
 5. Оплатити послуги нотаріуса (згідно з вартістю послуг нотаріуса).

Компанія SV Development надасть Вам не тільки у виборі банку, а за бажанням клієнта, - і в підборі страхової та оціночної компанії з найбільш вигідними умовами.

Отримання кредиту на земельну ділянку справа не дуже важка, але досить клопітка і займає чимало часу. Тому, якщо Ви ділова людина і не володієте вільним часом, звертайтеся до нас.

Ми виконаємо Ваші запити і побажання настільки, що кращою рекламою для нас в майбутньому стануть Ваші рекомендації.

Наші проекти

 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1979
 
Площа ділянки: 300 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 600
 
Площа ділянки: 142 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 1311
 
Площа ділянки: 180 га.
 
 
Регіон: Київська область
 
Кількість будинків: 499
 
Площа ділянки: 119 га.