(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости

Девелопмент - пошук проекту

Після вибору ділянки необхідно визначити його найвищу ефективність при будівництві різних типів проектів, шляхом проведення маркетингового аналізу ринку.

При цьому підході кожна ділянка використовується найбільш ефективно, що максимально підвищує його вартість. Власник оцінює ділянку відповідно з ефективністю його використання та приймає рішення, починати девелопмент негайно або почекати.

Коли девелопер вже володіє ділянкою землі (що повсюдно зустрічається в Україні), маркетингове дослідження повинне уточнити, що і скільки треба на ньому побудувати, а також ціну продажу або ставку орендної плати та кількість часу, який буде потрібно для продажу або оренди.

За час проведення необхідних маркетингових досліджень девелопер повинен досліджувати характеристики ділянки:

  • Яка кількість землі підлягає забудові;
  • Яка частина ділянки обмежена сервітуту;
  • Відсоток площ, що містять проблемні зони (ухили, підтоплює, ін);
  • З'ясувати, яку початково-дозвільну документацію необхідно отримати.

Стратегія девелопменту повинна бути розроблена відразу після того, як зібрана вся необхідна інформація про ринок, інженерних роботах, про процес отримання необхідних висновків і вихідної дозвільної документації.