(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
(044) 223-27-26
(095)-283-88-88
(067)-506-16-04
РусскийEnglishУкраїнський
Консалтинговая компания SV Development – оценка недвижимости, консалтинг, разработка концепции, оценка квартир, оценка земли, агентство недвижимости
Головна / Девелопмент / Девелопмент, девелопер - світові підходи

Девелопмент, девелопер - світові підходи

Вибір першого проекту в сфері девелопмента не повинен бути випадковим, і початківцям не слід хапатися за першу ж уявити можливість.

Перший проект девелопера- Найважчий, при цьому він є одним з найважливіших, в яких девелопер коли-небудь буде брати участь.

Перший проект девелопера- Визначає репутацію девелопера, його імідж на ринку нерухомості, рівень майбутніх проектів і створює брокерську мережу та інші ділові зв'язки, у тому числі з інвесторами та банкірами.

Незважаючи на це, кожен початківець девелопер допускає помилки. Його метою має бути виконання високоякісного проекту, який задовольняє потреби місцевого ринку.

Головна мета, що стоїть перед девелопером при виконанні першого проекту - заробити репутацію.

Відсутність успішно реалізованих проектів у "послужному списку" початківця девелопера може стати основною перешкодою в подальшому, тому вибір правильних масштабів для першого проекту має вирішальне значення.

Головна рекомендаціядля девелопменту - шукати проект, який може бути втілено в життя у рамках фінансових можливостей девелопера (його особисті ресурси і гроші, які можуть бути отримані у родичів, друзів та інших потенційних партнерів), приміром, за шість місяців.

Етапи процесу девелопменту

     »   ВСТУП У БІЗНЕС

     »   АНАЛІЗ РИНКУ

     »   ПОШУК ДІЛЯНКИ

     »   ПОШУК ПРОЕКТУ

     »   ЕКОНОМІЧНА ДОЦІЛЬНІСТЬ ПРОЕКТУ

     »   АНАЛІЗ ФІНАНСОВОЇ ДОЦІЛЬНІСТЬ

     »   ВИБІР КОНСУЛЬТАНТІВ ТА ПІДРЯДНИКІВ

     »   ПРОЕКТУВАННЯ

     »   ФІНАНСУВАННЯ

     »   БУДІВНИЦТВО

     »   РОЗРОБКА СТРАТЕГІЇ МАРКЕТИНГУ

     »   ЕКСПЛУАТАЦІЯ І УПРАВЛІННЯ

     »  ПРОДАЖ ЗАКІНЧЕНОГО ПРОЕКТУ